dytron@dytron.sk +421 2 3218 6401

Školenia

Školenia produktov Dassault Systèmes

Sme certifikovaným vzdelávacím partnerom spoločnosti Dassault Systèmes pre školenie systémov CATIA, ENOVIA, DELMIA a CATIA Composer. Ponúkame však nielen štandardné školenia požadovanej verzie systému, ale aj vzdelávanie presne na mieru potrebám jednotlivých zákazníkov.
Od roku 1995 sme preškolili viac ako 2 000 používateľov vo viac než stovke významných spoločností najmä z oblastí leteckého a automobilového priemyslu. Budeme radi, keď sa medzi ne zaradí aj tá vaša.

Prečo do toho s nami ísť?

 • S výrobcom softvéru sme dlhodobo v úzkom kontakte, čo sa pozitívne odráža na kvalite školenia.
 • Naši školitelia ku každému účastníkovi školenia pristupujú individuálne. Dôraz pritom kladieme predovšetkým na postupy práce pomocou úlohového prístupu.
 • Samozrejmosťou je využívanie služieb e-learningu pre samostatné štúdium alebo zopakovanie látok zo školených kurzov.
  Predovšetkým ale optimalizujeme vaše vzdelávacie procesy a posunieme vašich zamestnancov v používaní softvéru o niekoľko úrovní vyššie.

Vzdelávací program spoločností

Sme zaradení do oficiálneho vzdelávacieho programu spoločnosti Dassault Systèmes, čo vám prináša rad výhod:

 • Školíme na vzdelávacích licenciách spoločnosti Dassault Systèmes, v našich školiacich učebniach.
 • Používame oficiálny dokumentáciu a osnovy CATIA i ENOVIA kurzov priamo od spoločnosti Dassault Systèmes. Dokumentácia je optimalizovaná pre potreby čo najefektívnejšieho vzdelávacieho procesu.
 • Školiace materiály k oficiálnym kurzom DS predávame v tlačenej podobe vrátane oficiálnych 3D školiacich dát.
 • Ako certifikovaný Education Partner máme licenciu na preklad oficiálnych školiacich materiálov. Dokumentácia CATIA i ENOVIA kurzov je tak preložená do slovenčiny.

 

Školiace priestory

Aktuálne máme moderné školiace stredisko v Bratislave, ktoré je vybavené výkonnou výpočtovou technikou, zodpovedajúcim počtom školiacich licencií a príjemným prostredím. Naše školiace stredisko je veľmi dobre dostupné z hlavných komunikácií a učebne sú klimatizované.

                 

 • V učebniach je prepojená počítačová sieť, dataprojektor a poznámková tabuľa pre názornú prezentáciu jednotlivých funkcií.
 • Účastníci školenia majú počas prestávok k dispozícii relaxačná miestnosť vrátane kuchynky s malým občerstvením.
 • Na želanie však vieme zabezpečiť kvalitnú výučbu aj u vás, a to za použitia plne vybavených mobilných pracovných staníc.

CENA ŠKOLENIA

Cena školenia je závislá na počte školiacich hodín a na spôsobe využitia licencií školeného systému. Zákazníkom, ktorí nakúpia softvér CATIA i pracovné stanice prostredníctvom našej firmy, poskytujeme na príslušný softvér zľavy.
Pre zaslanie cenníka jednotlivých školení nás prosím kontaktujte: dytron@dytron.sk, tel. číslo: +421 2 3218 6401

 

 

Pomôžeme vám
s riešením

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Radek Valášek

Vedoucí vývojové skupiny BRANO a.s.

Hlavní přínos z hlediska konstrukce pro nás byl ten, že máme stoprocentní pořádek v datech. Předtím se stávalo, že si některé konstruktéři uložili data na svů lokální disk, pak přišel jiný konstruktér, potřeboval na datech pracovat a vzal si starší verzi. Když jsme přešli na ENOVIA, tak toto odpadlo. Všechny data máme v PLM, takže konstruktér vždy pracuje s poslední verzi dát nebo vidí, že na něj právě pracuje někdo jiný.
Z hlediska projektového vedení je největší přínosem kompletní zpráva dát. Dokumenty a verze, vidíme jejich historii, kdo a jak je měnil, v jakém horizontu. Máme správu úloh, takže vidím, zda úloha u někoho "visí", nebo to jde tak, jak mě. Díky ENOVIA ušetříme 15 až 20% času na projekt, což je znatelně. ".

Poskytnuté Řešení: https://dytron.sk/products/enovia/

Viac o riešení

Marcel Murár

Manažer centra pro vývoj a výzkum společnosti Johnson Controls

"Od nového systému jsme vyžadovali, aby dokázal jednoduchým způsobem sdružit všechna data na jediné místo. Také jsme potřebovali, aby umožňoval specifické nastavení interních procesů, jako ISS, LTB, apod. Z pohledu designu pro nás bylo rozhodující, aby se nový systém přiblížil původním procesům. Všechny tyto požadavky dokázala ENOVIA splnit."

Poskytnuté řešení: https://dytron.sk/products/enovia/

Viac o riešení

Pavel Vydra

Technický ředitel, jednatel firmy MODELÁRNA LIAZ

"Tím, že nám ENOVIA umožnila spravovat data, resp. všechny informace přes libovolné množství vazeb, tím nám dává možnost mít vždy tu jedinou správnou informaci, a navíc, díky možnosti webového přístupu, jsme schopni mít tuto informaci kdekoli v kterémkoliv okamžiku.

V naší extrémní zakázkové výrobě (1600 zakázek/rok) nás ENOVIA posunula dál v důležitém procesu trvalého zlepšování tím, že nám umožnila sbírat velice efektivně zpětné vazby na mnoha úrovních procesu realizace projektů, tyto informace vyhodnocovat jako základní zdroj pro zvyšování kvality a tedy efektivity do budoucna."

Poskytnuté řešení: https://dytron.sk/products/enovia/

Radek Kreml

Varroc Lighting Systems, s. r. o.

"Spolupráce se společností DYTRON s.r.o. na vývoji CAD metodiky nám pomohla zmapovat a lépe porozumět konstrukčním postupům při tvorbě CAD modelu a následně je zoptimalizovat a standardizovat.

Velmi přínosné byly znalosti a nasazení experta DYTRONu a jeho strukturovaný, metodický přístup. Aktuálně CAD metodiku s podporou DYTRONu implementujeme a vidíme její potenciál a reálný přínos k zefektivnění konstrukčních prací."

Poskytnuté řešení: https://dytron.sk/services/metodiky-prace-v-catia/

Marek Čtrnáctý

CATIA V5 Team, VOLKE Mladá Boleslav spol. s r.o.

"Před lety jsme hledali způsob, jak rozšířit vlastnosti CATIA V5 a zautomatizovat opakující se činnosti konstruktérů. Rozhodli jsme se pro automatizaci pomocí maker a jako dodavatele jsme vybrali firmu DYTRON. Tato volba se ukázala jako skvělé řešení, u kterého si nejvíce ceníme více než desetiletou úspěšnou historii, skvěle naladěnou spolupráci zadavatele a programátora. Není nad kvalitní a trvalé partnerství."

Poskytnuté řešení: https://dytron.sk/services/dytron-aplikacie-a-catia-makra/

Viac o riešení

Michal Fabian

Strojnícka fakulta Technickej univerzity v Košiciach

Spoločnosť DYTRON SLOVAKIA s.r.o. darovala Strojníckej fakulte Technickej univerzity v Košiciach software ICEM Surf od Dassault Systèmes.

Software ICEM Surf je určený na návrh tvarov predovšetkým v oblasti priemyselné oblasti automotive, kde sú kladené najvyššie požiadavky na kvalitu povrchov, ide o tzv. A-class Surfaces. V podstate sa jedná o proces digitalizácie hlineného modelu, z ktorého sa skenovaním získa „mračno bodov“, ktoré slúži ako základ pre tvorbu povrchov tzv. STRAK.  ICEM Surf je už skoro 25 rokov považovaný za referenčný systém pre tvorbu plôch triedy A v automobilovom priemysle. Je využívaný väčšinou svetových automobilových výrobcov ako sú Volkswagen, Škoda, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Jaguar Land Rover a množstvo ďalších.

Poskytnuté riešenie: https://dytron.sk/en/products/icem-surf/

Michal Jakšík

EVEKTOR, spol. s r. o., zástupce výkonného ředitele

Společnost EVEKTOR v letošním roce prochází významným obdobím. Ve všech lokacích napříč Českou a Slovenskou republikou rozšiřujeme základnu specialistů v engineeringu. Společnost DYTRON SLOVAKIA nám v našem rozvoji pomáhá velmi flexibilní a rychlou nabídkou licencí SW ICEM SURF, který využíváme v oddělení Design & Strak.

Poskytnuté riešenie: https://dytron.sk/en/products/icem-surf/

 

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám mail a ozveme sa vám

Kontaktujte nás