dytron@dytron.sk +421 2 3218 6401

O nás

NAŠA SPOLOČNOSŤ

Spoločnosť DYTRON SLOVAKIA ponúka viac ako 25 rokov skúseností s poskytovaním a nasadením CAD / CAM / PLM systémov spoločnosti Dassault Systèmes.

Pre našich zákazníkov sme spoľahlivý a dlhodobý partner v oblasti podpory a poradenstva, školení a rozvoja poznatkov, konzultácií a implementáciou pre softvéry CATIA, ENOVIA, ICEM Surf, DELMIA, BIG Data.

Poskytujeme jedinečné know-how v oblasti vývojových a konštrukčných činností a optimalizácie firemných procesov. Opierame sa o vysoko kvalifikovaných a skúsených odborníkov, ktorí sú preverení mnohými úspešnými realizovanými projektmi.

OPTIMALIZUJEME PREDVÝROBNÉ PROCESY

Pomocou nástrojov na tvorbu a riadenie životného cyklu výrobku (PLM) pomáhame optimalizovať procesy svojich zákazníkov s cieľom zvýšiť svoju konkurencieschopnosť. Analyzujeme predvýrobnej procesy, hľadáme úzke miesta a navrhujeme, ako životný cyklus vašich výrobkov riadiť efektívnejšie. Sme odborníci na riešenia pre automobilový a letecký priemysel a podniky v segmente elektronika- elektrotechnika a energetika. Naša pridaná hodnota spočíva v hlbokej znalosti procesov v podnikoch z týchto odborov.

NA NÁS SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ

DYTRON SLOVAKIA s.r.o. je slovenská a ekonomicky stabilná firma. Za viac ako 25 rokov na trhu na nás spolieha viac než 150 spoločností pôsobiacich v automobilovej priemysle, leteckých firiem, výrobcov z oblasti elektroniky a elektrotechniky a dodávateľov do energetiky.

25 let zkušeností

Odbornost

153 spokojených zákazníků

Stabilní tým

   

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám mail a ozveme sa vám

Kontaktujte nás